Designérsky šťastný konec hororu zvaného rekonstrukce

Pořídit starou ruinu a proměnit ji v útulný domov a rodinné zázemí. Když se do tohoto úkolu svépomocí pustí odvážlivci bez zkušeností, často pak zoufají nad překročeným rozpočtem, promeškanými termíny a žalostným výsledkem. Inspiraci, jak tuto výzvu zvládnout, přinášejí dva špičkoví odborníci na bydlení v novém televizním formátu s názvem Designéři Nate a Jeremiah. Jejich umem i osobním životním příběhem, díky kterému vkládají do bydlení i duši, se mohou nechat okouzlit i čeští diváci, od pondělí 24. července na stanici TLC. Více informací o duu Nate a Jeremiah v článku “Designérsky šťastný konec hororu zvaného rekonstrukce”.

Designérské duo Nate & Jeremiah

Jestli jste dosud neslyšeli o designérském duu Nate Berkus & Jeremiah Brent, nevadí, stejně je budete milovat. Jsou styloví, neodolatelně zábavní, s interiéry dokážou divy a navíc: mají doma skutečnou makovou panenku! S dvouletou dcerkou, jejíž jméno je opravdu Poppy neboli česky „vlčí mák“, tvoří dokonalou moderní rodinu.

Nate Berkus je jedním z nejslavnějších interiérových designérů současnosti. Jeho příběh samotný jakoby začínal slovy „bylo nebylo“: „Svou designérskou firmu jsem založil před 24 lety ve vlastním sklepě. Vždycky to byla moje vášeň,“ přiznává Nate a prozrazuje, kde pro tento obor získal předpoklady: „Jakožto syn interiérové designérky jsem vyrostl na aukcích a dražbách realit a mohl jsem ji sledoval, jak přetváří prostory. Od začátku jsem také věděl, že byznysová stránka mé práce je stejně důležitá jako ta kreativní.“

Nate navrhuje vlastní kolekce nábytku i látek, je autorem dvou bestsellerů podle New York Times (Home Rules (2005) a The Things That Matter (2012)), vystupoval v několika televizních pořadech o bydlení, včetně vlastního The Nate Berkus Show a jeho hvězda i po dvaceti letech stoupá dál. Se svým neméně nadaným manželem Jeremiahem Brentem, jenž je sám bytovým návrhářem a interiérovým stylistou s množstvím úspěchů na kontě, se nyní objeví společně v pořadu TLC Designéři Nate a Jeremiah. A bude se tvořit, budovat, transformovat.

Také čtěte  Střecha jako zdroj úspor energie - na Solar Praha 2020

Životní příběh, inspirace pro nejlepší interiéry

Jejich osobní životní příběh, obrovské nadšení pro práci i cit pro styl se může stát inspirací pro rodiny, které možná neodhadly vlastní síly a nacházejí se na pokraji svých sil i finančních možností.

„Lidé se příliš starají o to, co si myslí jejich sestra, přátelé, tchýně, když si zařizují své bydlení. Přitom nejlepší interiéry vznikají v průběhu času….a tam, kde se lidé nebojí riskovat a dovolí své osobnosti, aby se projevila. Naše domovy by měly vyprávět naše osobní příběhy, a to skrze naše věci,“ prozrazuje Nate recept na nadčasový prostor, ve kterém se budeme cítit dobře.

Každé pondělí od 21 hodin, na kanálu TLC

Na neuvěřitelné přerody, kdy útulné domovy pod talentovanýma rukama povstávají jak fénix z popela, se můžete těšit každé pondělí od 21:00. A určitě se naskytne i pohled na to, jak dva mladí otcové balancují mezi svým nabitým profesním životem a starostí o to nejcennější – vlastní rodinu. FB stránky: ZDE .

O TLC

TLC přináší pozoruhodné příběhy ze skutečného života, každý den prezentuje emoce, humor, naději a lidskost v různých žánrech pořadů, ve kterých uvidíte zajímavé rodiny, dojemné proměny a životní milníky. Od začátku roku 2017 dodnes se TLC řadí na šesté místo mezi komerčními kabelovými sítěmi u žen mezi 25–54 lety v hlavním vysílacím čase.

TLC je globální značka dostupná ve více než 89 milionech domácností v USA a 325 milionech domácností po celém světě. Fanoušci mohou se sítí TLC komunikovat prostřednictvím Facebooku, Instagramu, Twitteru, Snapchatu a Pinterestu. TLC je součástí Discovery Communications, kterou sledují celkem až 3 miliardy diváků z více než 220 zemí.

Zdroj: Discovery Communications.

Další články

Také čtěte  Zvažujete terasu z WPC? Poradíme jak vybrat tu správnou