Den dřevostaveb 2016

224

Navštivte Den dřevostaveb 2016 – Volte DŘEVOSTAVBY !

Vyberte si svoji novou dřevostavbu v sobotu 8.10.2016 na Dni dřevostaveb a vyhrajte některou ze zajímavých cen. Tento den bude významný nejen z důvodu Voleb do zastupitelstev krajů. Vybrat a zvolit si tento říjnový den můžete také svoje nové bydlení. Seznamte se s vlastnostmi dřevostaveb a oťukejte si je naživo.

Den dřevostaveb 2016 - sobota 8.10.2016

Asociace dodavatelů montovaných domů pořádá pro všechny příznivce dřevostaveb, zejména však pro ty, kteří se pro výstavbu svého nového dřevěného domu teprve rozhodují akci pod názvem „Den dřevostaveb 2016“, jejímž cílem je propagovat u široké veřejnosti kvalitní dřevostavby a to nejenom vzorové a referenční domy, ale i rozestavěné stavby členských firem ADMD (Asociace dodavatelů montovaných domů).

Kdy, kde

„Den dřevostaveb 2016“ se koná v sobotu dne 8.10.2016 od 10 do 18 hodin, kdy budou otevřeny a zpřístupněny vybrané vzorové a referenční stavby členských firem ADMD na území celé České republiky, a nebude jich vůbec málo! Akce, kterou pořádá Asociace dodavatelů montovaných domů, má moto: Dřevostavby od ADMD = kvalita, jistota a spokojenost zákazníka.

Cíl akce

Smyslem akce bude, zejména laické veřejnosti, ale i ostatním zájemcům o komplexní a kompetentní informace o dřevěných montovaných domech, co nejvíce prezentovat a přiblížit moderní dřevostavby, jejich konstrukci, vlastnosti a samotnou technologii výstavby. Jinými slovy lze říci, že se jedná o Den otevřených dveří ve vybraných dřevostavbách v ČR.

den-drevostaveb-admd-2016-s-logem

Do akce se svými vzorovými domy zapojí většina členů ADMD a počet staveb, které budou moci zájemci v sobotu 8.10.2016 navštívit je třicet jedna. Detailní přehled a charakteristiky staveb, včetně adres a kontaktů na stavební poradce, kteří budou ve vzorových domech zákazníkům k dispozici, je zveřejněn na webových stránkách www.DenDrevostaveb.cz .

dum-2 haasfertigbau_vd_brno rd-borovany_02 referencni-dum_predboj tendenceZde 5 ukázek konkrétních domů z 31, které jsou zapojeny do akce a je možné navštívit v roce 2016.

Jedním z míst, kde si budou moci zájemci o dřevostavby prohlédnout více domů najednou, je Centrum vzorových domů na Bauerově ulici č. 10 v Brně (vedle areálu BVV), kde bude pro návštěvníky připraven bohatý doprovodný program včetně občerstvení. Centrum vzorových domů je pro Vás však otevřeno celoročně (mimo akci Den dřevostaveb).

Nezbývá, než o volebním dni připomenout také nepolitické heslo „Volte dřevostavby!“.

Den dřevostaveb 2016

Z materiálů ADMD 2016. Web Bydlení Raz Dva je mediální partner akce.