Veletrhy Moderní dům a byt & Žena a domov 2019 v Plzni již 1-3.11.

547
Moderní dům a byt 2019 Plzeň

Zveme Vás na 13. ročník veletrhů Moderní dům a byt & Žena a domov v Plzni

Veletrh bydlení a stavebnictví „MODERNÍ DŮM A BYT“ a veletrh kosmetiky, módy, zdravého životního stylu a všeho co souvisí s útulným bydlením „ŽENA A DOMOV“ vás přivítá v hale TJ Lokomotiva v Plzni – Slovanech od pátku 1. do neděle 3. listopadu 2019, denně od 9 do 18h, v neděli do 17h. Přijďte se inspirovat a nakoupit na největší západočeský veletrh.

Osobní setkání s odborníky nic nenahradí

Přemýšlíte o rekonstrukci nebo o stavbě vlastního domu? Své rozhodnutí neodkládejte. Čím dříve se do svého vysněného plánu pustíte, tím více si moderního a úsporného bydlení užijete.

Právě pro vás, co jsou již rozhodnutí nebo ještě váhají, pořádáme pravidelně v Plzni stavební veletrh „MODERNÍ DŮM A BYT. Přivedeme na jedno místo odborníky z různých stavebních oborů. Ano, jistě se s nimi postupně můžete seznámit při zdlouhavém pátrání na internetu, ale na veletrhu se potkáte se „živými“ odborníky, kteří zodpoví vaše dotazy ihned a vše náležitě vysvětlí a předvedou. Ušetříte tak spoustu času při třídění pravdivých a zavádějících informací z internetu.

Co bude v Plzni k vidění?

Věřte, že za pomocí přítomných firem byste lehce postavili a vybavili celý dům či byt. Na veletrhu si prohlédnete expozice a budou se vám věnovat odborníci z mnoha oborů. Např. z oboru stavební činnosti, elektromontáže, dřevostavby, vytápění (kamna, kotle, tepelná čerpadla, podlahové vytápění, solární zařízení), klimatizace, rekuperace vzduchu, sanace zdiva, kapalného zatěsnění, tepelné izolace, elektrolýzy, dekorativních materiálů, infrasaun, sanitárního zařízení, odstranění vodního kamene atd.

Nebudou chybět dodavatelé elektrické energie, nabídky financování a výkupu nemovitostí.

Zahrádkáře potěší prodej zahradnických potřeb a robotických sekaček. Nejen starší generaci potěší odborný výklad k vystaveným elektrokolům. A jistě si vyberete z nabídky postelí  z masivu se zdravotními rošty zaručujícími zdravý spánek.

Žena a domov – nejen pro ženy

A co jsme připravili pro ženy? Každá žena si zaslouží být krásná a opečovávaná. Udělejte si sami radost a kupte si dárek na veletrhu ŽENA A DOMOV. Vyhněte se stresu a nakupte vánoční dárky už nyní.

Potěší vás zdravé rybí produkty, med i výborné uzeniny a sýry. Pro děti jsou připraveny logické a stolní hry nebo ukázka speciálních dětských podlah. Maminky ocení nabídku šitých dětských oděvů a spoustu dalších produktů včetně luxusních výrobků z rejnočí kůže.

V nabídce nebudou chybět kuchyňské a domácí spotřebiče, nádobí a pomůcky usnadňující domácí práce a mnoho dalšího.

Určitě si udělejte čas a přijďte s celou rodinou od 1. do 3. listopadu do haly TJ Lokomotiva strávit příjemný a inspirativní den. Zapojte se do losovací soutěže o pravý diamant. Více se dozvíte na www.omnis.cz .

Seznam stavebních a zahradních výstav pro rok 2019 naleznete u nás na webu ZDE , kalendář výstav pro rok 2020 už máme připraven ZDE .