Radiátory Zehnder Kazeane: designové a praktické originály

812

Novinka na trhu od švýcarského výrobce designových radiátorů a systémů řízeného větrání s rekuperací je skutečnou ozdobou každé koupelny. Velké množství barev i velkorysý prostor pro ručníky pro celou rodinu: Zehnder Kazeane je jasnou volbou pro fanoušky designu i praktických (nejen) koupelnových řešení.

Ocelová stuha a Red Dot Award 2018

Designový skvost, oceněný prestižní cenou Red Dot Award 2018, navrhla dvojice návrhářů King & Miranda. Italské designérské studio má s navrhováním pro Zehnder bohatou praxi – ploché šikmé trubky radiátoru Zehnder Kazeane však představují mezi topnými tělesy absolutní originál. Oba tvůrci novému radiátoru mimořádně věří: „Myslíme si, že Zehnder Kazeane přichází na trh ve správnou dobu – má unikátní vzhled, prvotřídní funkčnost a přichází na trh ve správnou dobu, navíc za přijatelnou cenu.“

Zehnder Kazeane již na první pohled zaujme originálním řešením: trubkami, které se jako ocelová stuha „vinou“ kolem zaoblených svislých trubek s obdélníkovým průřezem. Toto řešení je optimální nejen pro šíření tepla, ale poskytuje i velkorysý prostor pro pověšení mokrých ručníků, doslova pro celou rodinu. Navíc jeho unikátní design zaručuje, že se i radiátor stane skutečnou ozdobou každého interiéru.

Zehnder Kazeane: volba hlavou i srdcem

Při volbě koupelnového radiátoru by měl být kladen důraz nejen na cenu, ale hlavně na kvalitu provedení, jeho vzhled a vhodnost pro danou koupelnu. Levné radiátory jen s jednou vrstvou lakování nebo méně kvalitním chromováním mohou ve vlhkém prostředí koupelny brzy korodovat. Zvolením koupelnového radiátoru od švýcarského výrobce Zehnder získáte prvotřídní výrobek s dlouhou životností. Pokud si vyberete nejnovější typ Zehnder Kazeane, získáte navíc i originální ale plně funkční ozdobu vašeho interiéru.

Designová perla navíc v akci

Nový typ radiátoru je k dispozici v téměř 50 barevných odstínech, a to ve variantě pro teplovodní nebo kombinované vytápění. Aktuálně nabízí výrobce akci: radiátory Zehnder Kazeane v 6 vybraných barvách Black Matt 0557, Anthracite 0346, White Matt 0556, Brown Quartz 0529, Pacific Blue 0519, Dark Purple 0848 jsou dodávány bez příplatku, za cenu bílé barvy RAL 9016. Kazeane navíc díky neotřelému modernímu designu lze využít (a doporučit) v prakticky kterékoli místnosti.

Kvalita na prvním místě

Nespornou výhodou produktů švýcarského výrobce je precizní dílenské provedení všech radiátorů. Koupelnové radiátory Zehnder jsou vyrobeny z přesných ocelových trubek, precizně svařených bez viditelných svárů. Samozřejmostí je dokonalá těsnost i funkčnost těles a bezkonkurenční povrchová úprava, díky čemuž poskytuje výrobce na teplovodní radiátory pětiletou záruku (na elektrická topná tělesa a topné tyče je záruka 2 roky).

Flexibilita

Zehnder Kazeane lze pořídit v šířce 50, 60 cm a v celkem osmi různých výškách (od 96,5 až po 193 cm), díky čemuž nejen, že se přizpůsobí téměř každé koupelně, ale umožňuje i již zmíněnou kombinaci různých tvarů pro využití i v dalších místnostech – při zachování jednotného vzhledu topných těles v celém interiéru. Další výhodou je pak variabilní možnost zapojení – a to jak středového (50 mm), nebo stranového, a to jak vlevo, tak i vpravo – lze jej tedy přizpůsobit téměř jakýmkoli rozvodům bez nutnosti vážného zásahu do stávajících teplovodních rozvodů v bytě.

Elektrická topná tělesa

Od léta 2018 bude v dispozici rovněž elektrické provedení radiátorů Zehnder Kazeane s vestavěnou moderní elektrickou topnou tyčí RACY. Vhodné zejména pro koupelny ve stavbách s nízkou spotřebou energie, kde se teplovodní vytápění nevyplatí. Díky regulaci vytápění s možností individuálního nastavení programu a detektoru otevřeného okna zabezpečí tepelnou pohodu, suché ručníky a energeticky úsporný provoz. Samozřejmostí je, že elektrické radiátory Zehnder Kazeane, stejně jako ostatní elektrická topná tělesa Zehnder, splňují požadavky na EcoDesign elektrických topidel, platné od 1.1.2018.

Fotografie: Zehnder.