Novinka – držáky Stell s doživotní zárukou

471

Efektivní a užitečný pomocník v podobě držáku na TV se stává součástí nejedné domácnosti. Jednou z předních značek, která vyrábí právě držáky na televizory je značka Stell. Působí na českém trhu už od roku 2005 a právě teď přichází s novinkou – u nejnovějších držáků na TV nabízí doživotní záruku.

Napevno, s polohováním, výsuvný anebo naklápěcí

Obliba držáků na TV je v souladu s nástupem moderních obrazovek s velkými úhlopříčkami na trh. Tyto televizory je nejjednodušší přidělat na zeď a mít tak jistotu, že zde budou v bezpečí, daleko od všetečných rukou. Značka Stell se snaží vyhovět nejrůznějším požadavkům zákazníků, a proto má ve svém portfoliu jak držáky fixní, výsuvné, tak i polohovatelné. Televizor tedy můžete pevně připevnit na zeď do pevně dané polohy, za pomoci polohovatelného či výsuvného držáku otáčet do stran, naklánět nahoru i dolů či měnit vzdálenosti od zdi.

Snadná montáž dle Youtube i doživotní záruka

Mezi hlavní přednosti výrobků Stell patří kromě špičkové kvality a maximální flexibility i snadná obsluha – tedy jednoduché ovládání a příjemné užívání. Instalační materiál je součástí dodávky a montáž držáku zvládne i laik. Díky systému pro korekci roviny se při instalaci na zeď nemusíte bát ani menší nepřesnosti. Obrazovku snadno srovnáte po zavěšení na držák. K jednotlivým produktům navíc najdete na YouTube kanálu značky Stell instruktážní videa, kde můžete zhlédnout instalaci držáku od A až do Z. Za kvalitou výrobků si Stell doopravdy stojí, a proto s novinkami z řady držáků na televizory, které vstupují na trh v květnu 2019, přichází značka Stell i s doživotní zárukou těchto produktů.

Novinky Stell 2019

Mezi novinky s doživotní zárukou patří například tenký ocelový fixní držák na TV SHO 7000, který se hodí pro obrazovky o úhlopříčce 23-70 palců nebo o maximální hmotnosti 40 kg.

Pro náročnější uživatele je v nabídce Stell výsuvný polohovatelný držák SHO 7630. Obrazovku televizoru s ním můžete naklopit směrem dolů až o 8°. Na rozdíl od předchozího modelu je vhodný pro obrazovky o úhlopříčce 40-70 palců nebo o maximální hmotnosti 40 kg.