Domů Bydlení Navrhněte si radiátor do koupelny snadno a rychle

Navrhněte si radiátor do koupelny snadno a rychle

1379

Navrhněte si koupelnový radiátor snadno a rychle v novém online konfigurátoru, ať už pro sušení ručníků nebo vytápění. Můžete volit z nabídky nejprodávanějších radiátorů i novinek od švýcarského výrobce Zehnder. Spojují v sobě prvotřídní kvalitu, dokonalou funkčnost a výjimečný design. Vytvoří domov nejen teplejší, ale i krásnější. Více v článku „Navrhněte si radiátor do koupelny snadno a rychle“.

Radiátor se stal praktickou součástí koupelny

Do své koupelny chceme krásné umyvadlo, pohodlnou vanu nebo praktický sprchový kout. K tomuto vybavení patří pochopitelně také koupelnový radiátor. Bez něho se praktická koupelna neobejde, ať už pro sušení ručníků nebo i pro vytápění. Výběr koupelnového radiátoru bychom proto neměli podcenit. Při jeho návrhu doporučujeme postupovat v následujících krocích:

 1. Krok: Stanovení výšky radiátoru dle počtu uživatelů koupelny & účel použití radiátoru – „Sušení ručníků“ nebo „Vytápění koupelny & sušení ručníků“
 2. Krok: Způsob vytápění – Teplovodní / kombinované / elektrické
 3. Krok: Design a barva radiátoru – výběr ze 17 řad radiátorů Zehnder, z téměř 50 barev, chromu a nerezové oceli
 4. Krok: Výběr konkrétního rozměru radiátoru
 5. Krok: Volba z nabídky připojovacích sad – důležitého funkčního i estetického prvku radiátoru
 6. Krok: Finální specifikace a její uložení v Excelu nebo odeslání emailem

Zehnder konfigurátor - ukázka

Snadný a rychlý návrh online na www.zehnder-konfigurator.cz

Vše online, snadné objednání

V průběhu pandemie je obtížné získat radu a návrh od specialistů na vybavení koupelen. Využijte proto pro návrh radiátoru do koupelny zcela nový online konfigurátor. Získáte specifikaci zvoleného designu, barvy a rozměru radiátoru s příslušenstvím, objednacími čísly, technickými údaji a cenou. Po ukončení konfigurace si návrh můžete stáhnout v Excelu nebo odeslat emailem.

Může Vám velice dobře posloužit k objednání u nejbližšího certifikovaného prodejce designových radiátorů Zehnder, jejichž přehled získáte také na konci konfigurátoru. Máte rovněž možnost přejít na webové stránky výrobce, kde získáte podrobné informace k navrženému radiátoru a prezentaci dalších produktů. Můžete si také stáhnout hlavní katalog koupelnových radiátorů Zehnder Hřejivé teplo v koupelně.

Využijte Akce Colours free

V rámci této dlouhodobé akce můžete pořídit 10 typů nejoblíbenějších koupelnových radiátorů v 6 nejžádanějších barvách za cenu radiátoru v základní bílé barvě RAL 9016. Nabídka radiátorů a barev v akci se průběžně aktualizuje. Od začátku dubna 2021 platí:

 • pro designové koupelnové radiátory: Zehnder Yucca Asym, Zehnder Quaro, Zehnder Metropolitan Spa, Zehnder Metropolitan Bar, Zehnder Subway, Zehnder Kazeane, Zehnder Forma Asym, Zehnder Roda Spa Asym, Zehnder Vision + nově pro Zehnder Klaro
 • na těchto 6 vybraných barevných odstínů: Black Matt 0557, Anthracite 0346, White Matt 0556, Beige Quartz 0523, Inox Look 0332 a nově na tmavě šedou Anthracite Grey 7016

Kvalita švýcarské značky Zehnder

Při volbě koupelnového radiátoru by měl být kladen důraz nejen na cenu, ale hlavně na kvalitu provedení, jeho vzhled a vhodnost pro danou koupelnu. Levné radiátory jen s jednou vrstvou lakování nebo méně kvalitním chromováním mohou ve vlhkém prostředí koupelny brzy korodovat. Zvolením koupelnového radiátoru od švýcarského výrobce Zehnder získáte prvotřídní výrobekdlouhou životností.

Doporučení pro umístění radiátoru

Proto, aby nám radiátor co nejlépe posloužil, doporučujeme jej umístit:

 • nejlépe poblíž sprchy nebo vany pro snadné dosažení na usušené a nahřáté ručníky a osušky
 • proti prostoru před sprchou nebo vanou pro využití příjemného sálavého tepla radiátoru
 • v asymetrickém provedení s vodorovným trubkami, volně přístupné ze strany pro snadné zavěšení ručníku
 • při nedostatku místa: pod okno nebo nad vanu (nad vanu jen při teplovodním provozu!)

Koupelnový radiátor Zehnder Deseo Verso provedení černé lesklé

O značce Zehnder

Zehnder logo - always the best climate 120px

Zehnder Group Czech Republic s.r.o. je dceřinou společností švýcarského koncernu Zehnder Group, založeného v roce 1895. Se 17 výrobními závody a více než 3 000 zaměstnanci patří k technologické špičce v oblasti designových koupelnových a bytových radiátorů, komfortních systémů větrání s rekuperací tepla a stropních sálavých systémů pro vytápění a chlazení.