Buďte na Valentýna „sami“

666

Na svátek všech zamilovaných nemusíte hned platit drahé večeře v restauracích. Překvapit svou milou či milého můžete i v pohodlí domova. Předem myslete na to, že v romantické atmosféře nemusí zůstat jen u pouhého povídání. Buďte prostě připraveni, že může dojít k lecčemu, co by ale mělo zůstat skryto před zraky sousedů… Inspirujte se v článku „Buďte na Valentýna „sami““.

Buďte na Valentýna „sami“

Pořiďte si netradiční dárek – kvalitní látkové rolety, které splní účel nejenom na sv. Valentýna, ale i kdykoli po něm. CLIMAX přináší několik tipů, jak být na Valentýna „sami“.

Abyste si užili příjemný Valentýnský večer, nemusíte chodit daleko. Vlastně nemusíte chodit nikam. Romantickou atmosféru si můžete vychutnat společně na pohovce, obklopeni měkkými polštáři a bez zvědavých pohledů kolemjdoucích.

S látkovou roletou VARIETA v ložnici se vám bude usínat jako v bavlnce a dekorace v růžovém provedení vás zase něžně naladí. Zcela zatemňující látka zajistí v místnosti tmu, kdykoli potřebujete. Promění den ve vášnivou noc. Je tedy ideální pro ložnice, kde je úplné zatemnění a soukromí naprosto nezbytné. Na výběr máte z více než 300 látek včetně něžně růžové nebo vášnivě červené.

Dopřejte si nikým nerušenou společnou koupel. Díky plisé CLIMAX si na okně v koupelně vytvoříte stínicí pruh libovolné výšky. Plisé je skládaná látková žaluzie s různou propustností světla od transparentní, polotransparentní, dim out až po zatemňovací. Díky svým vlastnostem je plisé jedničkou v zastínění atypických oken. Hravě si poradí s neobvyklými tvary nebo střešními okny. Přizpůsobí se zkrátka jakémukoliv tvaru oken a dveří. Při romantické snídani v podkroví vás tak už nikdy nevyděsí dotěrné pohledy sousedů. Probudíte se do rozkvetlých růží a dopřejete si romantickou snídani v posteli. V široké nabídce stínění CLIMAX si vybere každý podle svého vkusu a tajemství vaší domácnosti tak zůstane neodhaleno.

CLIMAX

Společnost CLIMAX je největším výrobcem stínicí techniky v České republice. Zaměstnává 329 zaměstnanců a patří k významným zaměstnavatelům v regionu. Na trhu působí již od roku 1993 a po celou dobu své existence klade důraz na kvalitu a špičkové zpracování svých výrobků. Výroba, sídlo společnosti a vlastní vývojové centrum se nachází ve Vsetíně. Více než polovina všech výrobků směřuje na export do zemí západní Evropy. CLIMAX vyrábí venkovní žaluzie a rolety, markýzy, svislé fasádní clony, vnitřní látkové stínění, pergoly, sítě proti hmyzu a vnitřní žaluzie.