Bar v mexickém kaňonu otestuje váš strach z výšek

500

Toto místo zajisté otestuje Váš strach z výšek.

Koktejlový bar a jídelna vyčnívá na převisu vysoko nad stromy z úbočí Mexického Copper Canyonu (Měděný kaňon) tak dramaticky, že i pro ty, kdo obvykle nemají strach z výšek, bude tentokrát strach účinkovat – skleněná podlaha znásobí účinky výšky! Bar v mexickém kaňonu otestuje váš strach z výšek.

Pokud máte dost odvahy vykročit přes hranu úbočí, budete se moci pokochat nádherným výhledem na Basaseachic Falls (Vodopády Basaseachic).

Dvě výškové úrovně nabízejí slunečný nebo stíněný výhled do okolní přírody, který umožňuje hostům dívat se dolů skleněnou podlahou.

K dispozici je salonek v horním patře vyhlídkové plošiny a kavárna v obvodové části spodní úrovně, takže můžete nasávat vůni borovic, dubů, prašných plošin a pozorovat oranžovo-červené pruhy stěn kaňonu, které dávají místu v severozápadním státě Chihuahua svoje jméno.

Hosté si mohou pro schlazení dokonce zaplavat v bazénu, nebo si užít kulinářský zážitek. Mohou také v horním patře vstoupit na vyhlídkovou plošinu a užít si pulzující atmosféru s výhledem do kaňonu. Konstrukce připomíná Grand Canyon Skywalk, což je kontroverzní projekt s dva palce tlustou skleněnou podlahou, který rozšiřuje tamní vyhlídku ve tvaru smyčky 66 stop (20 metrů) od okraje kaňonu. Tento projekt získal kritiku za potenciální ekologické zátěže a necitlivost k posvátným tradicím místních domorodých kmenů.

Pokud jste se těšili, že se do koktejlového baru můžete vydat již nyní, pak bohužel… Projekt je teprve ve fázi návrhu a není známo, kdy bude dokončen, ale je to určitě něco, na co se těšit!

Převzato a přeloženo ze zdroje Earthables 5.2.2017
Obrázky Tall Arquitectos a Wenn.com .