Propojení obýváku s jídelnou a kuchyní v moderním stylu

Jídelní stůl a stylové osvětlení

Propojení obýváku s jídelnou a kuchyní je trendy. Zařiďte si interiér v moderním stylu

Je to už poměrně dlouho, co přišla móda propojit obývací pokoj dohromady s kuchyní, případně s jídelnou. Tento trend se natolik uchytil, že je stále charakteristickým prvkem moderních interiérů. Jeho idea spočívá v tom, že domácnost více propojuje a lidé tak mají více příležitostí k tomu si spolu popovídat. Pokud někdo připravuje jídlo, není přece důvod, aby byl oddělen od ostatních.

Obývací pokoj, místo relaxace a odpočinku

Pokud se rovněž rozhodnete zařídit si interiér v tomto moderním duchu, je potřeba sladit všechny doplňky a nábytek dohromady. A to ve všech částech, jak v obýváku, tak v kuchyni či v jídelně. Zkrátka je dobré dodat celému prostoru jednotný designový rukopis. Do moderního obýváku se rozhodně hodí moderní konferenční stolek, který by určitě neměl působit obyčejným dojmem. Velmi populární je bezpochyby:

  • Masivní dřevo
  • Exotické dřeviny

Masivní designový konferenční stolek bílý

Masiv bude vždy působit velmi hodnotně. Bude působit luxusnějším dojmem než v případě klasického laminátu. A pokud chcete takový designový prvek pozvednout ještě na vyšší úroveň, můžete zvolit masivní dřevo některé z luxusních exotických dřevin. Ty jsou charakteristické tím, že mají nezaměnitelnou kresbu dřeva a rozhodně je nenajdete v každé druhé domácnosti.

Obývací pokoj byste samozřejmě měli doplnit také o nějaké pohodlné posezení. To zajistí kvalitní sedací souprava. V posledních letech lidé stále častěji sázejí na neokoukaný styl, kdy se může sedačka doslova stát dominantou interiéru.

Sedací souprava hnědá

Sedačku můžete doplnit také o další prvky. K takové velkoryse pojaté sedačce se rozhodně budou hodit také stejně designově laděná luxusní křesla. Zvolíte-li klasický vzhled, můžete vytvořit také zajímavý kontrast s moderním interiérem.

A co kuchyně či jídelna?

Asi tím nejdůležitějším prvkem v každé jídelně nebo v kuchyni spojené s obývacím prostorem, je rozhodně místo, kde se setkáváme společně s celou rodinou. Tady velmi dobře poslouží jídelní stůl masiv, který je dostatečně bytelný, aby vytvořil prostřední pro pohodlné stolování. Nedělejte kompromisy a vsaďte na luxusní provedení!

Také čtěte  Koronavirus - realitní trh zamrzne, zlevní jen předražený „luxus“

Další články