Dívejte se jasně a vychutnáte si každý den

Lustr nad jídlením stolem

Tak co, vidíte nový rok jasně? Pokud ještě ne, asi vám k tomu něco chybí. A to něco jsou beze sporu elegantní lustry. Pojďme na ně podívat v článku “Dívejte se jasně a vychutnáte si každý den”.

V tomhle sympatickém desetiletí můžete starosti pověsit na hřebík. Soustřeďte se na malé každodenní drobnosti, které vám udělají radost. Třeba jako modré nebe bez mraků nebo jako nový stylový závěsný lustr. Uvidíte, že vás překvapí tím, jak zatočí s každým náznakem tmy, když si to budete přát.

K malým, ale o to důležitějším denním zvykům většiny lidí patří společné jídlo. Jde o rituál, který si lidé předávají z generace na generaci odnepaměti. Ve svitu ohně, krbu nebo lustru nad jídelním stolem se sejdou všichni ve stejný čas na stejném místě. Navíc si společně pochutnají na klasické domácí delikatese nebo něčem výtečném i doneseném. V každém případě sdílejí příjemnou chvíli.

A pro ty z vás, kteří jste zatím opomíjeli, čím si v jídelně nebo kuchyni svítíte, máme žhavé novinky, kterými oslníte všechny své návštěvy. Mrkněte se na lustry do kuchyně a jídelny, které se brzy stanou módními ikonami českých domácností. Právě vy je můžete mít doma už teď. Stačí si vybrat a koupit ten, který vám padne do oka.

Domácí pohoda u stolu

Dostatek světla znamená pocit bezpečí. Jde o tisíckrát ověřované pravidlo, které beze zbytku platí. A vy mu můžete pomoct. Designovou jedničkou roku 2020 jsou bílé jídelní stoly. Tihle elegáni spolehlivě šíří odrazem paprsky světla po celé místnosti. Takže i při mírném osvětlení uvidíte na všechny své blízké u stolu.

A kdyby vás doma bylo hodně nebo se na oběd zastavila početnější návštěva, nezoufejte. Stačí mít v jídelně nebo kuchyni pořádný rozkládací stůl, u kterého si můžete všichni povyprávět novinky a další zajímavosti. Uvidíte, že ve světle nového lustru a stolu budou tyhle příjemné chvilky ještě zářivější.

Také čtěte  Ploché televize - vyznejte se v pojmech a zkratkách

Další články