Zútulněte si domov díky elegantním dekám a polštářům z ovčí vlny merino

Zútulněte si domov díky elegantním dekám a polštářům z ovčí vlny merino

Také toužíte po dokonalé domácnosti, která bude krásně vypadat a zároveň se v ní budete dobře cítit? Dokonalost je tvořena detaily. Přečtěte si článek a zjistěte, jak jednoduše vylepšit interiér. Více v článku "Zútulněte si domov díky elegantním dekám a polštářům z ovčí vlny merino". Co je merino vlna? Merino vlna se získává ze speciálního plemene oveček. Název získala pravděpodobně ze španělského označení ovejas merinos, které znamená „putující ovce“. Její hlavní předností je jemnost a skvělé tepelně-izolační vlastnosti. Výrobky z ní jsou měkoučké, nemačkají se a mají schopnost pohlcovat vlhkost. Díky tomu vás oblečení z merino vlny dokáže zahřát, i když je mokré. Vlněná deka do tradičního i moderního interiéru Výrobky z merino vlny jsou nejen příjemné na dotek, ale i skvěle vypadají. Hodí se do ložnice, obývacího pokoje a vybírat můžete i deky pro nejmenší do dětských pokojů. Volit můžete nejrůznější barevné varianty. Pokud vašemu interiéru vévodí dřevo, zvolte deku Camel. Díky kombinaci ovčí a velbloudí vlny to bude nejpříjemnější přikrývka, kterou si dokážete představit. Do světlejších pokojů se úžasně hodí decentní krémová deka a milovníci modernějších vzorů jistě ocení vzorované deky značky Kama. Doplňte pokoj polštářky Při odpočinku, nebo sledování oblíbeného filmu je důležité hlavně pohodlí. Opřete si hlavu do heboučkého polštáře a nenechte se ničím rušit. Díky široké nabídce snadno vyberete kousky, které se hodí k libovolné sedací soupravě. Dětem uděláte radost rozkládacím polštářkem Ovečky. Hodí se totiž nejen na lenošení, ale i na hraní. Zabodujte dokonalou ovčí kožešinou Ovčí kožešina se hodí do tradičních i moderních interiérů nebo na chalupu. Umístěte ji jako předložku k posteli a zpříjemněte si první krok do nového dne. Báječně vypadá i jako přehoz sedací soupravy. Na výběr je v přírodní bílé, šedé a hnědé, nebo v moderní růžové barvě. Načerpejte další inspiraci na Oveckarna.cz Pokud vás výjimečné vlastnosti merino vlny zaujaly, prohlédněte si i další doplňky do interiéru a pohodlné vlněné oblečení na Ovečkárně. Od roku 2010 se její zakladatelé věnují prodeji výrobků z ovčí vlny a vytvořili i vlastní značku kvalitních merino výrobků. www.oveckarna.cz

Ohodnoťte článek

User Rating: 3.44 ( 22 Hlasovali)
0

Také toužíte po dokonalé domácnosti, která bude krásně vypadat a zároveň se v ní budete dobře cítit? Dokonalost je tvořena detaily. Přečtěte si článek a zjistěte, jak jednoduše vylepšit interiér. Více v článku “Zútulněte si domov díky elegantním dekám a polštářům z ovčí vlny merino”.

Co je merino vlna?

Merino vlna se získává ze speciálního plemene oveček. Název získala pravděpodobně ze španělského označení ovejas merinos, které znamená „putující ovce“. Její hlavní předností je jemnost a skvělé tepelně-izolační vlastnosti. Výrobky z ní jsou měkoučké, nemačkají se a mají schopnost pohlcovat vlhkost. Díky tomu vás oblečení z merino vlny dokáže zahřát, i když je mokré.

Vlněná deka do tradičního i moderního interiéru

Výrobky z merino vlny jsou nejen příjemné na dotek, ale i skvěle vypadají. Hodí se do ložnice, obývacího pokoje a vybírat můžete i deky pro nejmenší do dětských pokojů. Volit můžete nejrůznější barevné varianty. Pokud vašemu interiéru vévodí dřevo, zvolte deku Camel. Díky kombinaci ovčí a velbloudí vlny to bude nejpříjemnější přikrývka, kterou si dokážete představit. Do světlejších pokojů se úžasně hodí decentní krémová deka a milovníci modernějších vzorů jistě ocení vzorované deky značky Kama.

Doplňte pokoj polštářky

Při odpočinku, nebo sledování oblíbeného filmu je důležité hlavně pohodlí. Opřete si hlavu do heboučkého polštáře a nenechte se ničím rušit. Díky široké nabídce snadno vyberete kousky, které se hodí k libovolné sedací soupravě. Dětem uděláte radost rozkládacím polštářkem Ovečky. Hodí se totiž nejen na lenošení, ale i na hraní.

Zabodujte dokonalou ovčí kožešinou

Ovčí kožešina se hodí do tradičních i moderních interiérů nebo na chalupu. Umístěte ji jako předložku k posteli a zpříjemněte si první krok do nového dne. Báječně vypadá i jako přehoz sedací soupravy. Na výběr je v přírodní bílé, šedé a hnědé, nebo v moderní růžové barvě.

Načerpejte další inspiraci na Oveckarna.cz

Pokud vás výjimečné vlastnosti merino vlny zaujaly, prohlédněte si i další doplňky do interiéru a pohodlné vlněné oblečení na Ovečkárně. Od roku 2010 se její zakladatelé věnují prodeji výrobků z ovčí vlny a vytvořili i vlastní značku kvalitních merino výrobků.

www.oveckarna.cz

Také čtěte

Sdílejte: