Trendy této sezony pro krásnou zahradu

Trendy této sezony pro krásnou zahradu

Inspirujte se trendy této sezóny a vytvořte si krásnou zahradu Jaro se probouzí a s ním i chuť k novým stavebním akcím. Většina z nás dává přednost přírodním materiálům. Ne vždy ale dokáží zajistit přesný tvar, stálou barvu nebo třeba jednoduchou údržbu. Navíc mnohdy představují vysokou finanční zátěž pro rodinný rozpočet. Naštěstí jsou na trhu i výrobky, které jsou sice uměle vyrobené, ale z přírodních materiálů, a dokonale tak nahrazují tradiční kámen. POSTAVTE SI NÍZKÉ ZÍDKY, ZAHRADA TAK ZÍSKÁ NOVÝ VZHLED Na trhu je mnoho možností, jak realizovat zídky. Jednou z nich jsou nové plotové prvky BEST – STONE, které si i za krátkou dobu působnosti získaly svůj obdiv. Jejich předností je především přirozený vzhled a velká variabilita. V tomto systému je celkem 13 různě velkých kamenů, které se dají libovolně kombinovat. Možností je opravdu mnoho. Navíc je možné zídky doplnit i schodišťovými prvky nebo palisádami, které jsou vyráběny stejným způsobem, tudíž k sobě perfektně ladí a sjednotí tak celou zahradu. DLAŽBA JE NEJTRADIČNĚJŠÍM MATERIÁLEM NA TERASY Zahrady už nejsou určeny jen k pěstování zeleniny a ovocných stromů. Daleko více jsou vyhledávány pro relaxaci, zábavu a setkání s rodinou či přáteli. Ideálním doplňkem zahrady je proto terasa. Nabízí se mnoho materiálů, které lze na realizaci terasy použít. Nejpraktičtější však stále zůstává betonová dlažba. V nabídce je opět mnoho variant od klasických zámkových dlažeb až po velkoformátové a moderní dlažby. Velmi oblíbenými dlažbami se staly sestavy více tvarů v malých i velkých rozměrech. Především řádkové skladby dlažeb BEST – BELEZA a BEST – BELISIMA dokonale doplní okolí tradičního i moderního domu. Navíc se skvěle hodí do kombinace s novou zatravňovací dlažbou BEST – AKVALINES či BEST – AKVABELIS. Jejich použitím navíc dokážete, že nejste lhostejní k přírodě. Vodopropustná dlažba pomáhá k zamezení masivního povrchového odtoku a vrací vodu přímo na místě zpět do půdy. Dochází tak k omezení záplav, k záchraně podzemní vody a zvlhčení ovzduší ve městech. I BETONOVOU TERASU LZE SLADIT S PŘÍRODOU V nabídce jsou dlažby, které svou strukturou navozují vzhled přírodního kamene. Imponující je dlažba BEST – ALTEA nebo BEST – ALTEZO, které svým jedinečným vzhledem připomínají přírodní břidlici. Pro příznivce tradičních dvorků a chodníčků bude jistě velkou inspirací dlažba BEST – MENTO nebo BEST – LEGENDA. Jedná se o dlažby speciálně ostařené a naprosto dokonale padnoucí k vesnickému stavení. Je to jen střípek z široké nabídky betonových výrobků určených pro venkovní architekturu. Mnohem víc získáte na stránkách výrobce www.best.info .

Ohodnoťte článek

User Rating: 4.65 ( 27 Hlasovali)
0

Inspirujte se trendy této sezóny a vytvořte si krásnou zahradu

Jaro se probouzí a s ním i chuť k novým stavebním akcím. Většina z nás dává přednost přírodním materiálům. Ne vždy ale dokáží zajistit přesný tvar, stálou barvu nebo třeba jednoduchou údržbu. Navíc mnohdy představují vysokou finanční zátěž pro rodinný rozpočet. Naštěstí jsou na trhu i výrobky, které jsou sice uměle vyrobené, ale z přírodních materiálů, a dokonale tak nahrazují tradiční kámen.

POSTAVTE SI NÍZKÉ ZÍDKY, ZAHRADA TAK ZÍSKÁ NOVÝ VZHLED

Na trhu je mnoho možností, jak realizovat zídky. Jednou z nich jsou nové plotové prvky BEST – STONE, které si i za krátkou dobu působnosti získaly svůj obdiv. Jejich předností je především přirozený vzhled a velká variabilita. V tomto systému je celkem 13 různě velkých kamenů, které se dají libovolně kombinovat. Možností je opravdu mnoho. Navíc je možné zídky doplnit i schodišťovými prvky nebo palisádami, které jsou vyráběny stejným způsobem, tudíž k sobě perfektně ladí a sjednotí tak celou zahradu.

DLAŽBA JE NEJTRADIČNĚJŠÍM MATERIÁLEM NA TERASY

Zahrady už nejsou určeny jen k pěstování zeleniny a ovocných stromů. Daleko více jsou vyhledávány pro relaxaci, zábavu a setkání s rodinou či přáteli. Ideálním doplňkem zahrady je proto terasa. Nabízí se mnoho materiálů, které lze na realizaci terasy použít. Nejpraktičtější však stále zůstává betonová dlažba.

V nabídce je opět mnoho variant od klasických zámkových dlažeb až po velkoformátové a moderní dlažby. Velmi oblíbenými dlažbami se staly sestavy více tvarů v malých i velkých rozměrech. Především řádkové skladby dlažeb BEST – BELEZA a BEST – BELISIMA dokonale doplní okolí tradičního i moderního domu. Navíc se skvěle hodí do kombinace s novou zatravňovací dlažbou BEST – AKVALINES či BEST – AKVABELIS. Jejich použitím navíc dokážete, že nejste lhostejní k přírodě. Vodopropustná dlažba pomáhá k zamezení masivního povrchového odtoku a vrací vodu přímo na místě zpět do půdy. Dochází tak k omezení záplav, k záchraně podzemní vody a zvlhčení ovzduší ve městech.

I BETONOVOU TERASU LZE SLADIT S PŘÍRODOU

V nabídce jsou dlažby, které svou strukturou navozují vzhled přírodního kamene. Imponující je dlažba BEST – ALTEA nebo BEST – ALTEZO, které svým jedinečným vzhledem připomínají přírodní břidlici. Pro příznivce tradičních dvorků a chodníčků bude jistě velkou inspirací dlažba BEST – MENTO nebo BEST – LEGENDA. Jedná se o dlažby speciálně ostařené a naprosto dokonale padnoucí k vesnickému stavení.

Je to jen střípek z široké nabídky betonových výrobků určených pro venkovní architekturu. Mnohem víc získáte na stránkách výrobce www.best.info .

Také čtěte

Sdílejte: