Otevírání nábytku nadchne moderními možnostmi

Otevírání nábytku nadchne moderními možnostmi

Podle čeho lidé kupují nábytek? Je to především vzhled, stejně jako rozměry, ale i praktičnost. Ta souvisí třeba s úložnými prostory, nebo i s tím, jak se do vnitřních prostor nábytku dostat. Jasnou klasikou je běžné nábytkové kování za přijatelné ceny. To je standardem, který umožní klasické otevření. Kdo však patří do skupiny náročnějších zákazníků, tomu ukážeme, že možností je mnohem více v článku "Otevírání nábytku nadchne moderními možnostmi".. Zaměřte se na dojezd zásuvek Jistě to všichni velmi dobře znáte. Chcete zavřít zásuvku a tak využijete více síly. Efekt je však v tomto případě takový, že ta se sice zavře, ale vytvoří velkou ránu. Jak toto eliminovat? Pomůže moderní dojezd zásuvek. I při větší síle celý systém zajistí, že se rychlost zásuvky zpomalí a ta do své správné polohy zajede pomaleji. Ideální volba v mnoha místnostech, jako je: Kuchyně Obývací pokoj Ložnice Koupelna Využijte skrytá místa Mohou být místa, která jsou na první pohled skryta. Přitom ale stačí zmáčknout jedno určené místo a rázem zjistíte, že se na daném místě skrývá něco navíc. Co přesně? Jsou to praktické elektrické zásuvky. Ty dnes najdou využití hlavně v kuchyni. Pokud nechcete, aby celou plochu hyzdily, mohou být integrovány do pracovní desky. Poté stačí stisknout ono místo a panel s několika zásuvkami se jednoduše vysune. Jedinečné a moderní řešení, které zaručeně nezklame nikoho. Jde to i bez úchytek Máte zafixováno to, že když chcete otevřít určitý šuplík, nebo jiný prostor, tak k tomu potřebujete úchytku, za kterou zatáhnete? Je to klasikou, ale nemusí to být nezbytností. I zde se můžeme podívat na jeden zajímavý příklad. Jsou to bezúchytkové systémy, které vypadají velmi dobře hlavně z designového hlediska. A jak se používají? Velmi jednoduše. Stačí na ně jenom zatlačit a rázem se daná plocha otevře. I toto je řešení, které můžeme zařadit mezi možnost, která se v moderním domě nebo bytě rozhodně neztratí.

Ohodnoťte článek

User Rating: 3.58 ( 19 Hlasovali)
0

Podle čeho lidé kupují nábytek? Je to především vzhled, stejně jako rozměry, ale i praktičnost. Ta souvisí třeba s úložnými prostory, nebo i s tím, jak se do vnitřních prostor nábytku dostat. Jasnou klasikou je běžné nábytkové kování za přijatelné ceny. To je standardem, který umožní klasické otevření. Kdo však patří do skupiny náročnějších zákazníků, tomu ukážeme, že možností je mnohem více v článku “Otevírání nábytku nadchne moderními možnostmi”..

Zaměřte se na dojezd zásuvek

Jistě to všichni velmi dobře znáte. Chcete zavřít zásuvku a tak využijete více síly. Efekt je však v tomto případě takový, že ta se sice zavře, ale vytvoří velkou ránu. Jak toto eliminovat? Pomůže moderní dojezd zásuvek. I při větší síle celý systém zajistí, že se rychlost zásuvky zpomalí a ta do své správné polohy zajede pomaleji. Ideální volba v mnoha místnostech, jako je:

  • Kuchyně
  • Obývací pokoj
  • Ložnice
  • Koupelna

Využijte skrytá místa

Mohou být místa, která jsou na první pohled skryta. Přitom ale stačí zmáčknout jedno určené místo a rázem zjistíte, že se na daném místě skrývá něco navíc. Co přesně? Jsou to praktické elektrické zásuvky. Ty dnes najdou využití hlavně v kuchyni. Pokud nechcete, aby celou plochu hyzdily, mohou být integrovány do pracovní desky. Poté stačí stisknout ono místo a panel s několika zásuvkami se jednoduše vysune. Jedinečné a moderní řešení, které zaručeně nezklame nikoho.

Jde to i bez úchytek

Máte zafixováno to, že když chcete otevřít určitý šuplík, nebo jiný prostor, tak k tomu potřebujete úchytku, za kterou zatáhnete? Je to klasikou, ale nemusí to být nezbytností. I zde se můžeme podívat na jeden zajímavý příklad. Jsou to bezúchytkové systémy, které vypadají velmi dobře hlavně z designového hlediska. A jak se používají? Velmi jednoduše. Stačí na ně jenom zatlačit a rázem se daná plocha otevře. I toto je řešení, které můžeme zařadit mezi možnost, která se v moderním domě nebo bytě rozhodně neztratí.

Také čtěte

Sdílejte: