Má cenu pořídit si bezpečnostní dveře do dřevostavby?

Má cenu pořídit si bezpečnostní dveře do dřevostavby?

Dřevostavby jsou hitem posledních let. Snoubí v sobě moderní design, šetrnost k životnímu prostředí a vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Je ale vhodné umístit do nich bezpečnostní vchodové dveře? Pocit jistoty především Při výběru dveří do jakéhokoli domu jsou klíčové jejich vlastnosti a vzhled. Bezpečnostní dveře nabízí hned několik výhod: Certifikovaná bezpečnostní třída 3 – je odolná proti vysazení, pokusu o násilné překonání, ale i všem dalším technikám zlodějů. Protihluková ochrana – podle počtu decibelů udává, jaký hluk jsou dveře schopny pohltit. Platí, že 35 a více decibelů znamená velmi dobrý protihlukový útlum. Klasické činnosti jako klapání podpatků či rozhovory sousedů do bytu tedy neproniknou. Tepelně-izolační vlastnosti – díky dvojitému těsnění šetří peníze za energie. V nabídce modelů dveří naleznete i dveře s koeficientem prostupu tepla nižším než 1,0. Atraktivní vzhled – výběr z mnoha barevných variant a typů prosklení v kombinaci s nerezem, které se hodí jak do cihlového domu, tak do dřevostavby. Náročnějším podmínkám odolají jen opravdu kvalitní dveře Přímé povětrnostní vlivy a velké výkyvy teplot působící na dřevostavbu vyžadují pořídit si dveře, které to ustojí. Dveře s bezpečnostní třídou 3 přírodním vlivům odolají, navíc díky nim získáte výhodnější pojistku na vybavení domu. Bezpečnostní vchodové dveře navíc podpoří nízkoenergetickou konstrukci dřevostavby a ušetří vám peníze. Poraďte se s odborníky Pokud chcete vybrat ty správné dveře, poraďte se s odbornou firmou. Ta se postará i o bezproblémovou montáž. Můžete si být jistí, že dodrží všechny zásady pro maximální funkčnost dveří i v náročných podmínkách. A vy se tak vyhnete chybám při výběru vchodových dveří. Inspirujte se, které dveře a dekory se líbí vám? Proč si vybrat HT Dveře? Společnost dodává a montuje bezpečnostní dveře do bytů, rodinných domů, komerčních prostor, škol a jiných budov již od roku 1993. Realizační tým se skládá pouze z vysoce kvalifikovaných odborníků. Zákazníkům je poskytována široká škála profesionálních doprovodných služeb - od zpracování projektu až po úklid materiálu a instalaci doplňků.

Ohodnoťte článek

User Rating: 3.86 ( 32 Hlasovali)
0

Dřevostavby jsou hitem posledních let. Snoubí v sobě moderní design, šetrnost k životnímu prostředí a vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Je ale vhodné umístit do nich bezpečnostní vchodové dveře?

Pocit jistoty především

Při výběru dveří do jakéhokoli domu jsou klíčové jejich vlastnosti a vzhled.

Bezpečnostní dveře nabízí hned několik výhod:

  • Certifikovaná bezpečnostní třída 3 – je odolná proti vysazení, pokusu o násilné překonání, ale i všem dalším technikám zlodějů.
  • Protihluková ochrana – podle počtu decibelů udává, jaký hluk jsou dveře schopny pohltit. Platí, že 35 a více decibelů znamená velmi dobrý protihlukový útlum. Klasické činnosti jako klapání podpatků či rozhovory sousedů do bytu tedy neproniknou.
  • Tepelně-izolační vlastnosti – díky dvojitému těsnění šetří peníze za energie. V nabídce modelů dveří naleznete i dveře s koeficientem prostupu tepla nižším než 1,0.
  • Atraktivní vzhled – výběr z mnoha barevných variant a typů prosklení v kombinaci s nerezem, které se hodí jak do cihlového domu, tak do dřevostavby.

Náročnějším podmínkám odolají jen opravdu kvalitní dveře

Přímé povětrnostní vlivy a velké výkyvy teplot působící na dřevostavbu vyžadují pořídit si dveře, které to ustojí. Dveře s bezpečnostní třídou 3 přírodním vlivům odolají, navíc díky nim získáte výhodnější pojistku na vybavení domu. Bezpečnostní vchodové dveře navíc podpoří nízkoenergetickou konstrukci dřevostavby a ušetří vám peníze.
Poraďte se s odborníky

Pokud chcete vybrat ty správné dveře, poraďte se s odbornou firmou. Ta se postará i o bezproblémovou montáž. Můžete si být jistí, že dodrží všechny zásady pro maximální funkčnost dveří i v náročných podmínkách. A vy se tak vyhnete chybám při výběru vchodových dveří.

Inspirujte se, které dveře a dekory se líbí vám?Proč si vybrat HT Dveře?

Společnost dodává a montuje bezpečnostní dveře do bytů, rodinných domů, komerčních prostor, škol a jiných budov již od roku 1993. Realizační tým se skládá pouze z vysoce kvalifikovaných odborníků. Zákazníkům je poskytována široká škála profesionálních doprovodných služeb – od zpracování projektu až po úklid materiálu a instalaci doplňků.

Také čtěte

Sdílejte: