Kvalitní skříň levně? Víme jak na to!

Kvalitní skříň levně? Víme jak na to!

Mít doma skříň je doslova samozřejmost. Jenom díky ní získáte potřebný úložný prostor pro věci. Více v článku "Kvalitní skříň levně? Víme jak na to!". Míst, kam ji můžete umístit, je celá řada. Pokud jde o ty hlavní, rozhodně se jedná o: • Prostor chodby • Dětský pokoj • Ložnice Jestliže vybíráte skříň a chcete ušetřit, podívejte se s námi na to, jakou cestou se lze vydat. I drobnosti mohou cenu výrazně snížit. Jednoduché provedení Jsou skříně, které vypadají naprosto dokonale. A to hlavně díky tomu, že mají jedinečný dekor, stejně jako mohou být doplněny zrcadly, nebo různými ozdobnými prvky. Pokud ale hledáte kvalitní levné skříně, měli byste si pamatovat, že každý takový prvek jenom zvyšuje cenu. Pokud na vaší skříni nebudou, může cena klesat o stovky, ale i tisíce korun. Snažte se tedy vybírat spíše jednodušší provedení. Navíc i to může velmi dobře vypadat. Stačí hledat a jistě takových příkladů najdete více než dost. Nepřehánějte to s vnitřním dělením Roli hraje i to, jak vypadá vnitřek samotné skříně. Zde mohou být umístěny jednotlivé police ne oblečení, stejně jako tyč na pověšení ramínek. I tyto dispozice mohou ovlivnit cenu, za kterou skříň pořídíte. Čím jednodušší bude vnitřní prostor, tím méně bude skříň stát. Pamatujte, že v podstatě za každou polici zaplatíte určitou sumu. Přitom vám jich může pro plnohodnotné využití stačit jenom pár. Důležitější je správné rozvržení, než jejich celkový počet. Volte klasické otevírání Otevírání s pojezdem sice může ušetřit prostor, ale je nutné dodat, že je dražší, než to klasické. To využívá jenom panty a úchytky. Ideální je také myslet na jednoduché provedení. Není třeba žádný zpomalovací, nebo jiný systém. Sice je to z hlediska praktičnosti lepší, ale také si za to zaplatíte. Pokud ani toto není v rámci vašich potřeb prioritou, máte před sebou další tip, na kterém můžete zajímavým způsobem ušetřit nemalé peníze.

Ohodnoťte článek

User Rating: 3.87 ( 42 Hlasovali)
0

Mít doma skříň je doslova samozřejmost. Jenom díky ní získáte potřebný úložný prostor pro věci. Více v článku “Kvalitní skříň levně? Víme jak na to!”.

Míst, kam ji můžete umístit, je celá řada. Pokud jde o ty hlavní, rozhodně se jedná o:

• Prostor chodby
• Dětský pokoj
• Ložnice

Jestliže vybíráte skříň a chcete ušetřit, podívejte se s námi na to, jakou cestou se lze vydat. I drobnosti mohou cenu výrazně snížit.

Jednoduché provedení

Jsou skříně, které vypadají naprosto dokonale. A to hlavně díky tomu, že mají jedinečný dekor, stejně jako mohou být doplněny zrcadly, nebo různými ozdobnými prvky.

Pokud ale hledáte kvalitní levné skříně, měli byste si pamatovat, že každý takový prvek jenom zvyšuje cenu. Pokud na vaší skříni nebudou, může cena klesat o stovky, ale i tisíce korun. Snažte se tedy vybírat spíše jednodušší provedení. Navíc i to může velmi dobře vypadat. Stačí hledat a jistě takových příkladů najdete více než dost.

Nepřehánějte to s vnitřním dělením

Roli hraje i to, jak vypadá vnitřek samotné skříně. Zde mohou být umístěny jednotlivé police ne oblečení, stejně jako tyč na pověšení ramínek. I tyto dispozice mohou ovlivnit cenu, za kterou skříň pořídíte. Čím jednodušší bude vnitřní prostor, tím méně bude skříň stát. Pamatujte, že v podstatě za každou polici zaplatíte určitou sumu. Přitom vám jich může pro plnohodnotné využití stačit jenom pár. Důležitější je správné rozvržení, než jejich celkový počet.

Volte klasické otevírání

Otevírání s pojezdem sice může ušetřit prostor, ale je nutné dodat, že je dražší, než to klasické. To využívá jenom panty a úchytky. Ideální je také myslet na jednoduché provedení. Není třeba žádný zpomalovací, nebo jiný systém. Sice je to z hlediska praktičnosti lepší, ale také si za to zaplatíte. Pokud ani toto není v rámci vašich potřeb prioritou, máte před sebou další tip, na kterém můžete zajímavým způsobem ušetřit nemalé peníze.

Také čtěte

Sdílejte: