Jak se (také) bydlí v Británii – díl 1

Jak se (také) bydlí v Británii – díl 1

Pojďte se s námi podívat na jeden zajímavý městský dům na užším pozemku, který byl před pár lety v nabídce jedné realitní kanceláře ve Velké Británii. Poukazujeme na něj nejen pro určitý luxus, který nabízí, ale také pro zajímavé řešení zahrady a podzemního bytu, poměrně velkolepých prostor, netradiční dvoupatrovou garáž a jistě si zde najdete i další inspiraci. Pojďte na návštěvu do jedné z luxusních čtvrtí a dobrých adres v centrálním Londýně, tak jak na ní zval deník Metro.co.uk, který si všiml této nabídky na realitním portálu Zoopla. Tak tedy - Jak se (také) bydlí v Británii - díl 1.
Pouze v Kensingtonu: nově postavený dům s posilovnou, bazénem a dvoupatrovou garáží ... může být váš za 11 millionů liber (řádově přes 330 milionů Kč).
Podzemní studio a nad ním zahrada Pokud chcete investovat peníze do zajímavé nemovitosti, pak se podívejte na tuto, hlásala nabídka. Nově vybudovaná nemovitost v Kensingtonu (kde jinde?), v nabídce na Zoopla za 11 milionů £ (aktuálně zde již dům v nabídce samozřejmě není, odkaz vede na danou lokalitu, s aktuální nabídkou jiných nemovitostí). Realitní agenti popisují nemovitost jako "skutečně unikátní dům v nabídce", tento dům s pěti ložnicemi (v Británii běžně užívaný výraz pro pokoje a značící velikost domu) má vlastní výtah, posilovnu, vinotéku a taneční parket, který pod ním odhalí vnitřní bazén rodinné velikosti pouhým stisknutím tlačítka. Vysoká bezpečnost i garáž pro dvě auta nad sebou Je také vybaven špičkovými bezpečnostními prvky, včetně rozpoznávání otisků prstů a "double decker" garáží, kde mohou parkovat dvě auta nad sebou.
Městský objekt poblíž centra Londýna, který má také 75 stop (asi 23m2) velkou zahradu, se nachází jen kousek od Kensington High Street a - podle realitních kanceláří - má "výhodnou polohu s veškerou občanskou vybaveností (na patřičné úrovni) a blízkostí okolních Kensingtonských zahrad a Holland Parku". Cena unikátní nemovitosti Kupci se nemuseli obávat - cena domu šla postupně ještě o něco dolů. Původní požadovaná cena v březnu, rok zpátky, byla 16,5 milionů liber, ale ta šla dolů na 13,7 milionů v červnu a dalších 20 procent v dalším období. V březnu 2014 byl dům v nabídce za zmíněných 11 milionů. No nekupte to...
Zdroj: Metro Fotografie: Zoopla , po jedné fotografii z Indulgy a Aparcon.com . Volný překlad a několik doplňujících vět: web Bydlení Raz Dva

Ohodnoťte článek

User Rating: 4.39 ( 14 Hlasovali)
0

Pojďte se s námi podívat na jeden zajímavý městský dům na užším pozemku, který byl před pár lety v nabídce jedné realitní kanceláře ve Velké Británii. Poukazujeme na něj nejen pro určitý luxus, který nabízí, ale také pro zajímavé řešení zahrady a podzemního bytu, poměrně velkolepých prostor, netradiční dvoupatrovou garáž a jistě si zde najdete i další inspiraci. Pojďte na návštěvu do jedné z luxusních čtvrtí a dobrých adres v centrálním Londýně, tak jak na ní zval deník Metro.co.uk, který si všiml této nabídky na realitním portálu Zoopla. Tak tedy – Jak se (také) bydlí v Británii – díl 1.

Pouze v Kensingtonu: nově postavený dům s posilovnou, bazénem a dvoupatrovou garáží … může být váš za 11 millionů liber (řádově přes 330 milionů Kč).

Podzemní studio a nad ním zahrada

Pokud chcete investovat peníze do zajímavé nemovitosti, pak se podívejte na tuto, hlásala nabídka. Nově vybudovaná nemovitost v Kensingtonu (kde jinde?), v nabídce na Zoopla za 11 milionů £ (aktuálně zde již dům v nabídce samozřejmě není, odkaz vede na danou lokalitu, s aktuální nabídkou jiných nemovitostí).

Realitní agenti popisují nemovitost jako “skutečně unikátní dům v nabídce”, tento dům s pěti ložnicemi (v Británii běžně užívaný výraz pro pokoje a značící velikost domu) má vlastní výtah, posilovnu, vinotéku a taneční parket, který pod ním odhalí vnitřní bazén rodinné velikosti pouhým stisknutím tlačítka.

Vysoká bezpečnost i garáž pro dvě auta nad sebou

Je také vybaven špičkovými bezpečnostními prvky, včetně rozpoznávání otisků prstů a “double decker” garáží, kde mohou parkovat dvě auta nad sebou.

Městský objekt poblíž centra Londýna, který má také 75 stop (asi 23m2) velkou zahradu, se nachází jen kousek od Kensington High Street a – podle realitních kanceláří – má “výhodnou polohu s veškerou občanskou vybaveností (na patřičné úrovni) a blízkostí okolních Kensingtonských zahrad a Holland Parku”.

Cena unikátní nemovitosti

Kupci se nemuseli obávat – cena domu šla postupně ještě o něco dolů. Původní požadovaná cena v březnu, rok zpátky, byla 16,5 milionů liber, ale ta šla dolů na 13,7 milionů v červnu a dalších 20 procent v dalším období. V březnu 2014 byl dům v nabídce za zmíněných 11 milionů. No nekupte to…

Zdroj: Metro
Fotografie: Zoopla , po jedné fotografii z Indulgy a Aparcon.com .
Volný překlad a několik doplňujících vět: web Bydlení Raz Dva

Také čtěte

Sdílejte: