Inspirujte se stylovými ložnicemi dle trendů z Paříže

Inspirujte se stylovými ložnicemi dle trendů z Paříže

Paříž je nejen město stylu, ale i bytového designu. Důkazem je skupina Parisot, která zde pořádala výstavu, kde představila nejnovější trendy pro nadcházející sezónu. Na tuto akci byli do Paříže pozvání zástupci eshopu Nábytek Aldo, který nabízí nejširší výběr nábytku této francouzské značky v České republice. Více v článku "Inspirujte se stylovými ložnicemi dle trendů z Paříže". Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu. Dnes se stále drží původní myšlenky, že nábytek má být především kvalitní, ale zároveň je pro ně charakteristická francouzská stylovost a smysl pro detail. Jaké ložnice budou trendy v druhé polovině roku 2018? Pastelové odstíny se stávají stálicí Obliba pastelových barev stále neklesá, ba naopak. A není se čemu divit. Do pokoje vnesou svěžest, světlé tóny opticky zvětší prostor a zároveň působí útulně. Díky tomu jsou stálicí v bytových trendech a jsme přesvědčeni, že chvíli se zde udrží. Značnou výhodou pastelových odstínů je to, že se dají kombinovat jak mezi sebou navzájem, tak se dají doplnit bílou, šedou či černou. Právě díky těmto kombinacím nepůsobí pastelové barvy zbytečně přeslazeně a rozbíjí mýty, že jsou vhodné převážně do dětských pokojů. Kousek přírody u vás doma Cítíte se nejlépe v přírodě? Tak to vás tento trend potěší! Industriálnímu stylu, který zaujal v posledních letech, začínají konkurovat tlumené barvy a přírodní materiály. Kombinace dřeva a přírodních odstínů vyvolá pocit útulnosti a právě proto je tato kombinace vhodná především do ložnice. Klasika vhodná do jakéhokoliv bytu Samozřejmostí je i jeden nestárnoucí trend - kvalita znatelná na první pohled. Skupina Parisot se nezaměřuje jen na neotřelý design, ale především i na praktičnost, proto mezi oblíbené výrobky od nic patří postel Swan, která zapadne do většiny interiérů a je jen na vás, jak si vyhrajete s doplňky.

Ohodnoťte článek

User Rating: 3.97 ( 31 Hlasovali)
0

Paříž je nejen město stylu, ale i bytového designu. Důkazem je skupina Parisot, která zde pořádala výstavu, kde představila nejnovější trendy pro nadcházející sezónu. Na tuto akci byli do Paříže pozvání zástupci eshopu Nábytek Aldo, který nabízí nejširší výběr nábytku této francouzské značky v České republice. Více v článku “Inspirujte se stylovými ložnicemi dle trendů z Paříže”.

Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu. Dnes se stále drží původní myšlenky, že nábytek má být především kvalitní, ale zároveň je pro ně charakteristická francouzská stylovost a smysl pro detail.

Jaké ložnice budou trendy v druhé polovině roku 2018?

Pastelové odstíny se stávají stálicí

Obliba pastelových barev stále neklesá, ba naopak. A není se čemu divit. Do pokoje vnesou svěžest, světlé tóny opticky zvětší prostor a zároveň působí útulně. Díky tomu jsou stálicí v bytových trendech a jsme přesvědčeni, že chvíli se zde udrží.

Značnou výhodou pastelových odstínů je to, že se dají kombinovat jak mezi sebou navzájem, tak se dají doplnit bílou, šedou či černou. Právě díky těmto kombinacím nepůsobí pastelové barvy zbytečně přeslazeně a rozbíjí mýty, že jsou vhodné převážně do dětských pokojů.

Kousek přírody u vás doma

Cítíte se nejlépe v přírodě? Tak to vás tento trend potěší! Industriálnímu stylu, který zaujal v posledních letech, začínají konkurovat tlumené barvy a přírodní materiály. Kombinace dřeva a přírodních odstínů vyvolá pocit útulnosti a právě proto je tato kombinace vhodná především do ložnice.

Klasika vhodná do jakéhokoliv bytu

Samozřejmostí je i jeden nestárnoucí trend – kvalita znatelná na první pohled. Skupina Parisot se nezaměřuje jen na neotřelý design, ale především i na praktičnost, proto mezi oblíbené výrobky od nic patří postel Swan, která zapadne do většiny interiérů a je jen na vás, jak si vyhrajete s doplňky.

Také čtěte

Sdílejte: