Grand Designs Live 2017 London fotograficky

Grand Designs Live 2017 London fotograficky

Navštívili jsme pro Vás, čtenáře webu Bydlení Raz Dva, designový veletrh GRAND DESIGNS LIVE 2017 v Londýně. S sebou jsme měli pochopitelně fotoaparát. Podívejte se na inspirativní záběry v článku GRAND DESIGNS LIVE 2017 LONDON fotograficky. Akce se letos konala 29.4. - 7.5.2017, v Londýně jako obvykle ve výstavním centru ExCel, a to již od roku 2004. Zúčastnilo se přibližně 500 vystavujících firem. Návštěvníkům poskytuje možnost objevit poslední inovace, letošní trendy a prohlédnout si dosud nevystavené produkty. Akce se opírá o popularitu velmi úspěšné TV série Kanálu 4 (Channel 4) a je prezentována designovou ikonou Kevinem McCloudem (podobně jako ikonou Top Gearu Jeremy Clarkson). Otevírací doba, vstupné Otevírací doba Grand Designs Live 2017 byla od 10 do 17h, některé dny do 18h. Vstupné v předprodeji vyšlo na 12 GBP (liber, kurz asi 32 Kč), tj. 380 Kč ve všední den, 15 GBP tj. 480 o víkendu - a to v předprodeji po internetu. Ceny při vstupu pak byly 17, respektive 20 GBP. VIP vstupenky pak vyšly ještě o něco dráž. Zde je ukázka VIP vstupenky Na rozdíl od 99% českých výstav a veletrhů v oblasti bydlení, stavby a zahrad, není web Bydlení Raz Dva (cz) mediálním partnerem akce 🙂 Těmi jsou v roce 2017 Planetradio Magic a Absolute Radio. Video z akce 2016 můžete vidět zde (v angličtině, z webu GDL) . Další videa k pořadu nebo veletrhu Grand Designs můžete v angličtině vidět zde . Jak už slibuje titulek článku, pojďme se podívat na akci hlavně prostřednictvím fotografií, s minimem komentářů: Zahájení Grand Designs Live VIP lounge by Miele GRAND THEATRE 2017 vs 2016 Designové osvětlení Zajímavým prvkem objevujícím se v letošním roce byly různé netradiční krby, třeba i zabudované v konferenčním stolku.. Za ideu se ale platí ... Vše kolem kuchyní a jídla Péče o prádlo Nábytek Doplňky Pomocníci na úklid Od pasivní k aktivní relaxaci "Nezbytné" vitamíny, jako u nás na okresních i celostátních výstavách... Zahrada, "kytičky" Také expozice partnera výstavy - automobilů LEXUS Na další akci zve Kevin McCloud (fotografie ze starších GDL 2014-2016) Pokud se do zahraničí těžko dostanete, vyberte si z pestré nabídky stavebních veletrhů a zahradních výstav v České republice ZDE . K televizní sérii se také váže časopis Grand Designs Live Magazine, můžete si objednat jeho předplatné. Na podzim 2017 zavítá Grand Designs Live do Briminghamu, kde probíhá již od roku 2005. Článek vznikl z vlastních materiálů a originálních materiálů Grand Designs Live 2017 dostupných na webu akce .

Ohodnoťte článek

User Rating: 4.73 ( 104 Hlasovali)
0

Navštívili jsme pro Vás, čtenáře webu Bydlení Raz Dva, designový veletrh GRAND DESIGNS LIVE 2017 v Londýně. S sebou jsme měli pochopitelně fotoaparát. Podívejte se na inspirativní záběry v článku GRAND DESIGNS LIVE 2017 LONDON fotograficky.

Akce se letos konala 29.4. – 7.5.2017, v Londýně jako obvykle ve výstavním centru ExCel, a to již od roku 2004. Zúčastnilo se přibližně 500 vystavujících firem. Návštěvníkům poskytuje možnost objevit poslední inovace, letošní trendy a prohlédnout si dosud nevystavené produkty. Akce se opírá o popularitu velmi úspěšné TV série Kanálu 4 (Channel 4) a je prezentována designovou ikonou Kevinem McCloudem (podobně jako ikonou Top Gearu Jeremy Clarkson).

Otevírací doba, vstupné

Otevírací doba Grand Designs Live 2017 byla od 10 do 17h, některé dny do 18h. Vstupné v předprodeji vyšlo na 12 GBP (liber, kurz asi 32 Kč), tj. 380 Kč ve všední den, 15 GBP tj. 480 o víkendu – a to v předprodeji po internetu. Ceny při vstupu pak byly 17, respektive 20 GBP. VIP vstupenky pak vyšly ještě o něco dráž. Zde je ukázka VIP vstupenky

Na rozdíl od 99% českých výstav a veletrhů v oblasti bydlení, stavby a zahrad, není web Bydlení Raz Dva (cz) mediálním partnerem akce 🙂 Těmi jsou v roce 2017 Planetradio Magic a Absolute Radio.

Video z akce 2016 můžete vidět zde (v angličtině, z webu GDL) . Další videa k pořadu nebo veletrhu Grand Designs můžete v angličtině vidět zde .

Jak už slibuje titulek článku, pojďme se podívat na akci hlavně prostřednictvím fotografií, s minimem komentářů:

Zahájení Grand Designs Live

VIP lounge by Miele

GRAND THEATRE 2017 vs 2016

Designové osvětlení

Zajímavým prvkem objevujícím se v letošním roce byly různé netradiční krby, třeba i zabudované v konferenčním stolku.. Za ideu se ale platí …

Vše kolem kuchyní a jídla

Péče o prádlo

Nábytek

Doplňky

Pomocníci na úklid

Od pasivní k aktivní relaxaci

“Nezbytné” vitamíny, jako u nás na okresních i celostátních výstavách…

Zahrada, “kytičky”

Také expozice partnera výstavy – automobilů LEXUS


Na další akci zve Kevin McCloud (fotografie ze starších GDL 2014-2016)

Pokud se do zahraničí těžko dostanete, vyberte si z pestré nabídky stavebních veletrhů a zahradních výstav v České republice ZDE .


K televizní sérii se také váže časopis Grand Designs Live Magazine, můžete si objednat jeho předplatné.


Na podzim 2017 zavítá Grand Designs Live do Briminghamu, kde probíhá již od roku 2005.

Článek vznikl z vlastních materiálů a originálních materiálů Grand Designs Live 2017 dostupných na webu akce .

Také čtěte

Sdílejte: