5 důvodů proč si připlatit za kvalitní bezpečnostní dveře

5 důvodů proč si připlatit za kvalitní bezpečnostní dveře

5 důvodů, proč si připlatit za kvalitní bezpečnostní dveře do bytu I když je pořízení kvalitních bezpečnostních dveří nemalá investice, rozhodně se vyplatí. Oproti těm levnějším totiž získáte profesionální montáž zdarma, servis a spoustu dalších výhod. 1. Renomovaná firma se o vše postará za vás Při pořizování vstupních bezpečnostních dveří do bytu stojí za to vyhledat odborníky. Dveře vám přijedou zdarma namontovat důkladně vyškolení odborníci a vymění i staré zárubně. Postarají se dokonce i o úklid a odvezení odpadu po montáži. Vaší jedinou starostí bude vybrat odstín, který vám bude ladit s vybavením chodby. Odborníci z HT Dveří vám vždy vše vysvětlí a názorně předvedou: 2. Díky kvalitním bezpečnostním dveřím získáte výhodnější pojištění Bezpečnostní třída dveří ovlivňuje výši pojištění i pojistného plnění. Zatímco obyčejný zámek některé pojišťovny ani nepojistí, s bezpečnostní třídou 3 můžete získat slevu až 30 %. S běžným zámkem byste po vykradení bytu dostali sotva 50 000 Kč. V případě dveří s bezpečnostní třídou 3 dosáhnete až na 800 000 korun. Bezpečnostní dveře od firmy HT Dveře: 3. Kvalitní vstupní dveře budou sloužit i vašim dětem Bezpečnostní dveře jsou rozhodně kvalitnější i co se týče materiálu. Tvoří je rámová konstrukce dveřního křídla. Vnitřní výztuž je z kalené oceli a oboustranného ocelového pláště. Hrubá síla, vysazení z pantů, vylomení zámku a další pokusy o napadení páčidlem, vrtačkou, šroubovákem a podobným náčiním, tu neobstojí. Technické parametry dveří Magnum: 4. Hluk z chodby už vás rušit nebude Kvalitní bezpečnostní dveře mají protihlukové vlastnosti, které pohltí zvuk o frekvenci až 44 decibelů. Nikdy vás už nebude rušit hlasitý výtah nebo kroky a rozhovory na chodbě, štěkání psa z vedlejšího bytu ani rozhovory sousedů. Váš byt se stane oázou klidu, kde si můžete nerušeně číst nebo relaxovat. 5. Vstupní dveře vám pomohou i při požáru Certifikované bezpečnostní dveře do bytu jsou zároveň i protipožární. Při vypuknutí požáru vám dají dostatek času k bezpečnému opuštění bytu a ochrání vás i před kouřem. Na začátku o bezpečnostních dveřích možná uvažujete jako o zbytečné investici. Pokud se ale jedná o ochranu našeho klidu, bezpečí a zdraví, stojí za to si připlatit, nemyslíte? Kvalitní bezpečnostní dveře do bytu vás ochrání proti zlodějům, požáru a hluku. Získáte díky nim výhodnější pojistku a vydrží dlouhá léta. HT dveře - Bezpečnostní dveře Magnum (video): https://youtu.be/iytckAhGwjk

Ohodnoťte článek

User Rating: 4.41 ( 42 Hlasovali)
0

5 důvodů, proč si připlatit za kvalitní bezpečnostní dveře do bytu

I když je pořízení kvalitních bezpečnostních dveří nemalá investice, rozhodně se vyplatí. Oproti těm levnějším totiž získáte profesionální montáž zdarma, servis a spoustu dalších výhod.

1. Renomovaná firma se o vše postará za vás

Při pořizování vstupních bezpečnostních dveří do bytu stojí za to vyhledat odborníky. Dveře vám přijedou zdarma namontovat důkladně vyškolení odborníci a vymění i staré zárubně. Postarají se dokonce i o úklid a odvezení odpadu po montáži. Vaší jedinou starostí bude vybrat odstín, který vám bude ladit s vybavením chodby.

Odborníci z HT Dveří vám vždy vše vysvětlí a názorně předvedou:

2. Díky kvalitním bezpečnostním dveřím získáte výhodnější pojištění

Bezpečnostní třída dveří ovlivňuje výši pojištění i pojistného plnění. Zatímco obyčejný zámek některé pojišťovny ani nepojistí, s bezpečnostní třídou 3 můžete získat slevu až 30 %. S běžným zámkem byste po vykradení bytu dostali sotva 50 000 Kč. V případě dveří s bezpečnostní třídou 3 dosáhnete až na 800 000 korun.

Bezpečnostní dveře od firmy HT Dveře:

3. Kvalitní vstupní dveře budou sloužit i vašim dětem

Bezpečnostní dveře jsou rozhodně kvalitnější i co se týče materiálu. Tvoří je rámová konstrukce dveřního křídla. Vnitřní výztuž je z kalené oceli a oboustranného ocelového pláště. Hrubá síla, vysazení z pantů, vylomení zámku a další pokusy o napadení páčidlem, vrtačkou, šroubovákem a podobným náčiním, tu neobstojí.

Technické parametry dveří Magnum:

4. Hluk z chodby už vás rušit nebude

Kvalitní bezpečnostní dveře mají protihlukové vlastnosti, které pohltí zvuk o frekvenci až 44 decibelů. Nikdy vás už nebude rušit hlasitý výtah nebo kroky a rozhovory na chodbě, štěkání psa z vedlejšího bytu ani rozhovory sousedů. Váš byt se stane oázou klidu, kde si můžete nerušeně číst nebo relaxovat.

5. Vstupní dveře vám pomohou i při požáru

Certifikované bezpečnostní dveře do bytu jsou zároveň i protipožární. Při vypuknutí požáru vám dají dostatek času k bezpečnému opuštění bytu a ochrání vás i před kouřem.

Na začátku o bezpečnostních dveřích možná uvažujete jako o zbytečné investici. Pokud se ale jedná o ochranu našeho klidu, bezpečí a zdraví, stojí za to si připlatit, nemyslíte? Kvalitní bezpečnostní dveře do bytu vás ochrání proti zlodějům, požáru a hluku. Získáte díky nim výhodnější pojistku a vydrží dlouhá léta.

HT dveře – Bezpečnostní dveře Magnum (video):

Také čtěte

Sdílejte: